top of page

Hizmetlerimiz

İhtiyacınız olan her detayı sizler için düşünüyor ve gerçekleştiriyoruz.

B6495C15-D6B6-45AD-9EB8-56806F2142AB 2.JPG

Organizasyon ve Süsleme

İster bireysel partileriniz olsun ister kurumsal etkinlikleriniz; en özel anlarınızı şölene dönüştürmek için Mutlu Villa 650 m2 alanını organizasyonunuza özel beğendiğiniz detaylar ile süsleyerek hayalini kurduğunuz konsepti size sunuyoruz. 

Partiler, atölye çalışmaları, çocuklar için oyun grupları ve kurumsal buluşmaların yapıldığı 

Mutlu Villa’da tüm ailenizin ve aile olmak isteyen sevdiklerinizin ihtiyaç duyacağı hizmetleri sunuyoruz!

4 mevsim, asırlık incir ağacımız altında paylaştıkça çoğalan mutluluklarınıza ev sahipliği yapalım...

Ya da sizin belirlediğiniz yerde, mekanın ruhuna ve sizin hayalinize yönelik mutlu detaylarda buluşup ihtiyacınız olan alanlarda gününüzü güzelleştirelim:)

Catering

Davetlilerinize özel hazırlanan tüm lezzetler Mutlu Villa mutfağımızda özenle ve hijyen koşullarına uygun ortamda hazırlanır. Taze mevsim meyve ve sebzeleri ile kırmızı et ve ürünleri kullanılır. Tenceresinden dumanı ile sofranıza eşlik eder; Mutlu Villa'da ikram ettiğimiz her şeye sevgi dolu bir anne eli değer!

Catering Hizmeti
kırmızı başlıklı kız

Konsept Butik Pastalar

Pasta olmadan kutlama olmaz, mum üflemek ise doğum günlerinin vazgeçilmez geleneği:) Bizler de hayalini kurduğunuz konseptinize özel butik pasta, cookies ve cupcake tasarımları gerçekleştirerek etkinliğinize kusursuz bir görsel şölen katıyoruz. Üstelik leziz tatlarımız sevdiğiniz meyve tatlarında size özel tazelikte sunuluyor.

Fotoğraf ve Video Çekimi

Etkinliğinizin en özel anlarını profesyonel fotoğraf çekimi ile ölümsüzleştiriyoruz. Sizlere hatıralarınızı sonsuza kadar saklama fırsatı sunuyoruz. 

Dilerseniz 1 dk lık ya da aktuel versiyonlarla organizasyonunuzu videoya alıp yaşanası anları ilk andaki sıcaklığında size sunuyoruz

IMG_6119.HEIC
C533750F-1460-48E9-B930-9ED1C693B113.JPG

Animatör, Maskot ve Sihirbaz

Doğum günü partilerine, açılışlarınıza ya da farklı özel etkinliklerinize eşsiz eğlence katmak bizim işimiz! İsterseniz sihirbazlık dünyasının esrarengiz perdesini aralayalım; isterseniz çocukları bin bir oyun çeşit ile tanıştıracak animatörlerimiz ve /veya Maskotlarımız eşliğinde organizasyonlarınıza mutluluk katalım. Çocukların mutluluğu en büyük ilham kaynağımız, yüzlerindeki gülümsemeyi arttırmak ise temel amacımız:)

3D Yüz Boyama

En güzel renkler miniklerin yüzlerini güldürüyor. Sevdikleri kahramanlar, hayvanlar, bitkiler ya da sadece hayal ettikleri ışığında profesyonel ekibimiz tarafından ciltlerine zararsız boyalar ile çizimleri tamamlanıyor. Eğlencelerine renk katan hizmetimiz oldukça ilgi çekiyor.

WhatsApp Image 2023-02-01 at 14.33.19.jpeg
Düğün planlayıcı

Kortej ve Jonglör

Özel gün ve bayramlarda bulunduğunuz alanda kortej ekibimiz ve jonglörler eşliğinde etkinliklerinizi neşelendirir unutulmaz kılarız.

Keman ve Müzik Sayfası

Trio Müzik ile Karşılama

Davetlilerinize canlı müzik eşliğinde şık bir merhaba demek isterseniz, bu hizmetimiz tam size göre.

Keman ve Müzik Sayfası
bottom of page